Wielka Świąteczna Wyprzedaż -60%
Darmowa dostawa od 300zł
Darmowa dostawa od 300zł
Realizacja zamówienia do 24h
Realizacja zamówienia do 24h
Gwarancja jakości - najlepsze marki
Gwarancja jakości - najlepsze marki
30 dni na zwrot
30 dni na zwrot
Powrót marki Ofensywy w nowym wydaniu
Powrót kultowej marki odzieży ulicznej i kibicowskiej stał się faktem. Marka po kilku latach przerwy wraca z nową kolekcją ubrań, którą znajdziecie w ofercie sklepu Warrior Zone. Ofensywa to jedna z najstarszych polskich marek odzieżowych wywodząca się z klimatu typowo kibicowskiego. Firma założona przez kibiców dla kibiców, założycielem marki był fan Polonii Bytom. Początki historia marki Ofensywa sięgają 1999 roku. Charakterystycznym i rozpoznawalnym znakiem ciuchów Ofensywy stał się logotyp i zastosowana w nim czcionka w stylu gotyckim.

Wracając do korzeni, ubrania Ofensywy od początku istnienia, dzięki swojemu nieszablonowemu wzornictwu i mocnemu przekazowi stały się niezwykle popularne na polskich trybunach wśród chuligańskich grup nastawionych na mocniejsze wokół stadionowe atrakcje. Śmiało można stwierdzić, że odzież Ofensywy w latach 1999-2005 przeżywała mocny rozkwit i była mocno zauważalna na prawie każdym polskim stadionie w mniejszej czy to większej ekipie kibicowskiej. Przyjęło się w tamtych czasach, że koszulki Ofensywy to po prostu odzież dla kumatych gości.

Ofensywa – Sportowy Tryb Życia
Wraz z rozwojem, firma zaczęła wypuszczać coraz to ciekawsze kolekcję. Do najbardziej popularnych i rozpoznawalnych wzorów, możemy zaliczyć klasyczne koszulki Ofensywa Polska, które były noszone zarówno przez ekipy kibicowskie jak i również prawicowe środowiska. Kolejnym niezwykle popularnym wzorem stała się koszulka Sportowy Tryb Życia. Hasło stało się na tyle popularne, że z czasem zostało mocno kojarzone z produktami marki. Często na produktach możemy również spotkać nadruk OF, który stał się oficjalnym skrótem firmy.

Firmę obecnie prowadzą ludzie powiązani i odpowiedzialni za rozwój popularnej na polskim rynku marki odzieży do sportów walki Octagon. Gwarantuje to z pewnością wysoką jakość oferowanych produktów. Trzymamy kciuki, że pomimo upływu czasu i kilku latach nieobecności Ofensywa wróci na swoje miejsce i stanie się ponownie jedną z czołowych firm w segmencie odzieży ulicznej. Co by nie mówić koszulki czy bluzy Ofensywy to bogata historia i długoletnia tradycja, mocno zakorzeniona w klimacie kibicowskim. Ubrania OF od zawsze charakteryzowały się minimalizmem i mocnym przekazem, mamy nadzieje, że tak pozostanie.

Sprawdź przygotowaną nową kolekcję Ofensywy dostępną Warrior Zone.
 
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie