Wielka Świąteczna Wyprzedaż -60%
Darmowa dostawa od 300zł
Darmowa dostawa od 300zł
Realizacja zamówienia do 24h
Realizacja zamówienia do 24h
Gwarancja jakości - najlepsze marki
Gwarancja jakości - najlepsze marki
30 dni na zwrot
30 dni na zwrot

Extreme Adrenaline

Extreme Adrenaline – odzież kibicowska i uliczna

Extreme Adrenaline to polska marka odzieży ulicznej i kibicowskiej założona w 2010 roku. W ofercie firmy znajdziemy sporo agresywnych wzorów, przepełnionych przemocą. Odzież Extreme Adrenalnie ma swój niepowtarzalny styl i klimat, który wyróżnia markę w segmencie odzieży ulicznej. Firma w swoich grafikach na ubraniach mocno nawiązuje do ruchu kibicowskiego i klimatu stadionowego - ultras, acab, hooligans, pdw to główna tematyka charakteryzująca asortyment marki. Warrior Zone znajdziecie również produkty Extreme Adrenalnie w klimacie ubrań sportowych dla fighterów trenujących sporty walki.

Extreme Adrenaline oferuje produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Produkcja odzieży odbywa się głównie w polskich szwalniach W sklepie Warrior Zone do nabycia koszulki kibicowskie Acab, Koszulki hooligans, bluzy uliczne i patriotyczne, kominiarki i kominy, czapki zimowe i wiele innych produktów.

Jeśli szukasz konkretnej odzieży ulicznej o ciekawym wyglądzie to świetnie trafiłeś. Postaw na ubrania kibicowskie Extreme Adrenaline, a na pewno się nie zawiedziesz. Zajrzyj koniecznie i przekonaj się o bogatej ofercie odzież streetwear dostępnej w sklepie Warrior Zone.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie