Najlepsze marki w niskich cenach!
Darmowa dostawa od 250zł
Darmowa dostawa od 250zł
Realizacja zamówienia do 24h
Realizacja zamówienia do 24h
Gwarancja jakości - najlepsze marki
Gwarancja jakości - najlepsze marki
30 dni na zwrot
30 dni na zwrot

Odzież uliczna i kibicowska

Warrior Zone - odzież uliczna i kibicowska

Odzież uliczna i kibicowska od wielu lat zyskuje uznanie i dużą popularnością wśród naszych klientów. Widoczna w każdym większym i mniejszym mieście w Polsce. Ciuchy szczególnie lubiane i popularne w środowisku kibicowskim, często widziane na polskich trybunach i stadionach. Ubierane wśród osób, które szukają mocniejszych wrażeń i adrenaliny. Odzież kibicowska ceniona jest za swoje ciekawe i oryginalne wzornictwo. Nadruki i grafiki w odzieży ulicznej niosą za sobą konkretne i mocne przesłanie.

Do kultowej odzieży ulicznej i kibicowskiej z pewnością możemy zaliczyć markę Ofensywa. Jedną z najstarszych polskich firm tego typu, wyznaczająca swojego czasu stadionowe trendy .Odzież Ofensywy zyskała spore grono fanów i dużą popularność wśród chuligańskich grup i kumatego stadionowego środowiska już w latach 2000-2005. Jednym z pierwszych i charakterystycznych wzorów były koszulki z motywem Sportowy Tryb Życia. Marka Ofensywa po kilku latach nieobecności wróciła w 2021r. na rynek odzieżowy zupełnie nową kolekcją, którą znajdziecie oczywiście w sklepie internetowym Warior Zone. Z marek o charakterze typowej odzieży ulicznej, które zdecydowanie należy wyróżnić to koszulki kibicowskie Pretorian czy bluzy męskie Octagon. Produkty tych firm cenione są przez klientów za dobrą jakość oraz niepowtarzalny klimat odzieży.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o klasyce odzieży ulicznej i kibicowskiej, czyli marce Pit Bull West Coast. Jednym z liderów ubrań w tym segmencie odzieżowym. Marka Pitbull oprócz ubrań sportowych czy klasycznych, nadal sięga do swoich korzeni i cyklicznie wypuszcza wzory w klimacie odzieży kibicowskiej. Od wielu lat koszulki Pitbull są jednymi z najbardziej lubianych wśród subkultury kibicowskiej na polskich stadionach. Odzież uliczna najmocniejszych marek, ubrania do sportów walki i wiele więcej. Zajrzyj koniecznie do sklepu Warrior Zone i zobacz przygotowaną kolekcję. Szeroki i bogaty asortyment ciuchów na pewno Cię nie zawiedzie.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Producent
zamknij